Na legislativní nařízení a vyjádření živnostenského úřadu mi nelze vyhovět při zachování IČ ze zdravotních důvodů a v souvislosti s udělenou licencí ČTÚ jsem se rozhodla provoz služby ukončit!!! Děkuji za pochopení D.P.

Vítejte na Crrr.cz a MySIP.cz, jsme první český operátor založený na svobodném a otevřeném software. Vybírejte z nabídky našich tel. čísel TC2 222 XXX a funkcí, které umožňujeme zdarma k číslu. Po registraci zde naleznete profesionální služby jež můžete znát z mnoha callcenter a jsou k dispozici pro Váše podnikání.

VOIP od Crrr.cz

Telefonní číslo zdarma i v mobilu

Virtuální kancelář k číslu zdarma

Volání mezi sebou zdarma

Tarifikace po první vteřině

Nejvýhodnější volání na mobily

Bezkonkurenční volání do zahraničí

Vysoká bezpečnost služby

Uživatelská podpora na úrovni

Unikátní AF ochrana, větší bezpečí

.

Nejvýhodnější tarifikace 1+1 sec.

.

Kalendář, adresář, úkoly, poznámky, výpisy volání, záložky

synccolaboration groupwaremobile

Synchronizujte informace s mobilními zařízeními a získejte s telefonním číslem virtuální kancelář. To vše jsou moderní a mobilní služby od MySIP.cz. Snadno tak nezapomenete na narozeniny svých blízkých, kterým můžete ihned zavolat. Manažéři firem ocení veškerou správu kontaktů, poznámek a úkolů. Větší firmy ocení přehled nad děním ve společnosti.

Buďte pány svého času. S MySIP.cz automaticky získáte virtuální kancelář.

.

Ukončení služeb VoIP

Poslední dobou jste si možná všimli probíhajících útoků na naši tel. ústřednu, kdy došlo k odposlechu hesel některých našich účastníků v jedné síti. Ty potenciálně postižené jsme kontaktovali emailem či telefonicky. Ač jsme se začátkem chlubili unikátním systémem antifraudových volání, nedošlo tak díky němu nikdy k žádným výrazným škodám. Žádný náš zákazník neprovolal milióny a ani desetitisíce a i když bylo odposlechnuto heslo zákazníka nebo zneužita ústředna, byl fraud veden někde v úrovni 1,50Kč/min bez možnosti paralélních hovorů u běžných zákazníků, čemuž běžný zákazník mohl předejít sám. I když bylo heslo odposlechnuto, tak s naším antifraudem nakonec byly škody cirka v této úrovni a jednalo se o řádově jednotky účastníků. Toť záverečná zpráva. Tímto tedy vzkazujeme naší konkurenci, která si útoky objednala, že nic ubožejšího si vymyslet nedovedla. Někteří na naši výzvu o změnu hesla reagovali a útoky jen díky nim neprobíhají a my je můžeme blokovat na úrovni firewallu. Niméně službu přesto budeme muset ukončit a tímto vám oznamuji, že to víme již delší dobu a legislativa nám neumožňuje pokračovat ani jako fyzická osoba podnikající, ani jako právnická a to jen kvůli zdravotním důvodům provozovatele. V brzké době tím přijdeme nejen o IČ ale také dále o veškeré licence s tím souvisejícím. Obraceli jsme se na ČTÚ, živnostenské úřady a dávali podnět ke změně legislativy, avšak prozatím bezvýsledně a do dalších voleb, které budou něco jen slibovat čekat nebudeme. Tímto omezujeme veškerou činnost a zejména při příjmu plateb za kredit, které nebudeme akceptovat. Již neposkytujeme servis s telekomunikační službou a ani její podporu. Děkujeme za pochopení.

.
VIP cisla